7. október 2012

Uplynul viac ako rok od poslednej aktualizácie a opäť som dospela k rozhodnutiu, že sem musím niečo napísať. Viem, že moje prestávky sú dosť, dosť, dosť ... dlhé, ale snáď niekedy v budúcnosti to bude lepšie. Takže, čo nového ??? Okrem toho, že už je pravdepodobne aj u nás v Bratislave jeseň a chladno, Maťo sa rozhodol, že je čas na letný účes. A takto to dopadlo.

mato
mato

A ako už asi vie celé naše príbuzenstvo, v auguste sme boli na dovolenke v Čechách. Dnes už sa na to pozerám optimistickejšie, veď mohlo byť aj horšie. Mohli sme byť na dovolenke pri mori niekde v Egypte, že .... ??? Ako nám bolo povedané, v Čechách majú koronárnych jednotiek veľa a sú výborne vybavení. No, dosť bolo čierneho humoru.
Táto naša dovolenková story nám priniesla do domácnosti nového elektronického člena - tlakomer. A využívame ho všetci. Niektorý (Rasťo) povinne a ostatní zo zábavy, pre radosť :-)

Viete aký má byť normálny tlak?
Dospelý človek 120/80 a dieťa 110/60-80
... a my všetci máme nízky :-)

júl 2011

Našu dovolenku sme strávili vo Francúzsku. Malo to hneď viacero dôvodov. Boli sme pozvaní na svadbu Mišaka a išli sme tam aj pre to, že sa nám tam páči. Mišaka sme oženili a už sa tešíme na malých francúzov :o) Fotky zo svadby sú tu ...... V nedeľu po svadbe bol rodinný piknik (ako sme ho my nazvali) a tu sú fotky z tejto plážovej akcie .....

Na dovolenke bolo výborne, užili sme si to. Najlepšie to asi ukážu fotky a tie nájdete po kliknuti sem ...

 

jún 2011

Skončil sa školský rok a pred nami 2 mesiace prázdnin - všetci sa na to tešíme. Avšak najviac sa tešil Paťo, ktorý mal sľúbený počítač za samé jednotky na vysvečku na konci roka. A naozaj makal a dopracoval sa k nim :o) Takže nám rodičom neostávalo nič iné ako dodržať sľub. .... a už je pripojený a nevníma ....

a tu je dôkaz

február 2011

Úplne som zabudla napísať, že máme nový prírastok ... alebo lepšie povedané Rasťo má novú hračičku :-))) Je to krásna nová hnedá kravička pre 8 osôb.

 

január 2011

Hneď začiatkom roka máme smutnú správu - umrel nám škrečok Fido.
Avšak myslím si, že mu bolo u nás dobre, lebo sa dožil pekné 4 roky.

22.1.2011

Možno sa tento dátum stane výnimočný a prelomový .... v čo tajne dúfam.
Ako ste určite zistili, tak prvý pokus o spojazdnenie tejto stránky nevyšiel. Avšak verím, že druhý sa už podarí. Takže toto je oficiálny druhý pokus o fungovanie našej rodinnej stránky.
Minulosť budem dopĺňať postupne, aby som sa v tom opäť nezamotala.

Takže zatiaľ Vám prajem všetko dobré v Novom roku!

marec 2009

Tak som sa rozhodla, že osud tohto webu vezmem do vlastných rúk. Rok 2008 spomeniem iba takto písomne - s málo obrázkami (viac už časovo nestíham), aby si nikto nemyslel, že sa nič zaujímavé v tomto roku neudialo. A počínajúc rokom 2009 si dávam zaväzok, že to tu budem napĺňať častejšie ako Rasťo
Váš nový webmaster Janka

Rekapitulácia roku 2008

A tu je náš nový záhradný doplnok. Výýýýýýýýborne sa v nej spí.

V júli sme boli na dovolenke. Francúzsko je krásne a užili sme si to. Ďakujeme Mišak

Leto sme si užívali aj u nás na záhrade. Gril bol vždy v pohotovosti.
V septembri Paťko oslávil už svoje 12. narodeniny. Detičky nám už chodia - Maťko do 3. triedy a Paťko do sekundy...a my rodičia dúfame, že im to v tej škole pôjde tak ako doteraz.
V októbri sa Rasťo s deťmi a Oldom bol opäť pozrieť v Brne na karavany. My sme si to vyskúšali už aj na ostro. Boli sme na výlete na Orlíku. Bolo aj teplo aj veľká zima, ale nám vnútri bolo super. Myslím, že to byl mal ešte Rasťo napísať nejaké spomienkové rozprávanie ako sme skúšali karavan a ako sme skoro neprišli späť domov ...
Tento rok sme boli znova u našich Kanaďanov na sviatok Halloween. Patrične sme sa zmaľovali (tento rok to bolo veľmi krásne zmalovanie ) a obliekli. Na fotke je Maťko ... keby niekto pochyboval. Paťko bol tiež primerane vystrojený, ale nepodarilo sa mi ho tak krásne vyfotografovať. Niekedy nabudúce bude zase on pózovať.
Tu sú naši malí hubári. Boli sme na Záhorí. Hľadali sme len také tie hríby, ktoré majú hnedé klobúčiky a tie s červenými sme iba obdivovali. Nazberali sme plné košíky a zásobili sa aj na zimu. Bol to výborný nápad ísť sa takto vyvetrať s deťmi aj so psami.

Takto sme sa postretávali počas vianočných sviatkov. Silvestra sme ako zvyčajne strávili v Bojniciach a trochu sme si aj polyžovali na Remate.

 
NOVINKY ZO STARÉHO WEB-u

1.2.2008
Takto som dopadol po baskete a ku všetkému nie vlastnou vinou.

8.12.2007
Ako som svokre inštaloval počítač
1.12.2007
Vlastnými rukami som vybudoval takýto nádherný prístrešok na drevo.

1.12.2007
Výlet do Brna na Caravan Show 2007

Každé dieťa má svoje sny, a my zrelí muži sme vo svojej podstate veľkí chlapci. Aj my máme svoje sny. Na ten môj sme sa boli pozrieť v Brne. Krásne. Keď budem veľký, takéto auto budem mať.
Vidieť interiéry týchto pojazdných domov je úžasné. Autíčka sú to nádherné a bolo ich tam straaaaaašne veľa. Oplatí sa to vidieť, doporučujem.

21.10.2007
Začíname s aktualizáciou fotodokumentácie o výstavbe garáže.
30.9.2007
Včera bola u Maťovcov na Prašníku Šarkaniáda 2007.
17.9.2007
Naši psíci na víkendovej klubovej súťaži na českom Orlíku dosiahli nádherné úspechy. Viac nájdete na Jankiných YA-BA-RA stránkach!
4.9.2007
Pre začiatok ponúkam čerstvé zábery z dnešnej oslavy Paťkových narodenín.
4.9.2007
POZOR, POZOR!!! Sme späť. Konečne som si vstúpil do svedomia a začínam dopĺňať náš web.
11.2.2007
Maťkovi vypadli predné 2 zuby! ... a iné veselé fotky našich detí, ktoré stoja za to, pozrieť si ich ...
január 2007
Janka spustila Fidorkin nový web YA-BA-RA!
január 2007
Pred Silvestrom sme si išli užívať do Bojníc s priateľmi.
december 2006
Kto u nás nebol a nevidel nás na Vianoce, môže si pozrieť zopár fotiek.

október 2006
Mali sme príjemnú návštevu! Boli u nás Sandy a Mišak! Ďakujeme.

4.9.2006
Paťko mal dnes už 10 rokov!!!

Dnes sme okrem prvého dňa v škole pre naše strúhatko oslavovali večer aj Paťkove 10. narodeniny. Po gratuláciach a zaujímavých darčekoch, kde vyhrala hra na počítač, prišiel rad aj na tortu, na ktorej našemu malému mudrlantovi sedela sova.

Všetko najlepšie k narodeninám, Paťko!

4.9.2006
Maťkov veľký deň v škole.

Dnes išiel náš Maťko prvýkrát do školy. Tešil sa ako sa na prváka patrí, taška na chrbáte a úsmev na tvári. Podľa prvých informácií všetko dobre dopadlo, trieda aj pani učiteľka sa mu páčia a pôjde aj zajtra. Nech mu to teda vydrží!

3.9.2006
Záver prázdnin na Donovaloch.
7.8.2006
Spomienka na júlovú rodinnú oslavu na Prašníku.

6.8.2006
Fotky z dovolenky pri mori.

10.6.2006
Oldo s Milkou oslavovali 60-tku na Prašníku.

Na špeciálnu žiadosť našich rodičov som doplnil niekoľko fotografií z ich veľmi príjemnej spoločnej oslavy 60-tych narodenín, ktorá bola u Maťa na Prašníku začiatkom minulého leta. Celé to vzniklo tak, že ich priatelia si síce pozerali náš web, ale neboli si istí, či sú to tí správni Bagarovci. A tak to teraz napravíme. Nielenže ich na zopár záberoch ukážeme svetu, ale poukazujeme aj našu širokú rodinu a ich priateľov.
Hostí bolo neúrekom, gratulantov tiež. Snažili sme sa čo to pofotiť, ale ako mi už Janka niekoľkokrát povedala - profesionálny fotograf zo mňa nebude. Ospravedlňte prosím Vaše odseknuté nohy, krivé línie a padajúce steny. Snažil som sa robiť, čo sa dalo, ale oslava bola naozaj dobrá, takže občas mi to ušlo :-))
Príjemnú zábavu.

Klik sem a môžete si pozrieť fotky ....

14.5.2006
Jankina stretávka z Horvátky v Delfíne.
12.3.2006
Prvý tohtoročný update - kozliatka, lyžovačka, narodky...
1.2.2006
Vianočné sviatky 2005 sú za nami a Nový rok 2006 pred nami.

18.9.2005
Prvé fotky malého Samka
Tak a už to je tu, osadenstvo farmy Etelka sa opäť rozrástlo. Po zvieracích prírastkoch na Etelke sa Katke a Maťovi narodil dlho očakávaný syn Samko. Pôvodne sa mal volať Filipko (tak nám povedali), ale vraj to bola len finta. No tak neviem. Samko sa narodil v sobotu
17. septembra 2005 okolo obeda. Zatiaľ sa ku nám doniesla len nepotvrdená váha 3,8 kg, ale všetko nasvedčuje tomu, že to je riadny chlapisko.

Ale mu sekne tá čiapočka, čo?

4.9.2005
Oslava Paťkových narodenín
Náš Patino postúpil úspešne :-)) do tretej triedy, ale našťastie školský rok začal najprv oslavou svojich narodenín. Zišlo sa u nás detí neúrekom, mamina jahodová torta a bábovka od Natalky zmizli takmer okamžite. Asi sa deťom páčilo, lebo nikto nechcel ísť domov keď prišli rodičia.

31.8.2005
Fotky z Kremnických gagov 2005

© Bagar 2005-2009